774 100 991 Napište nám
realizace
Tondach Jirčanka 13
  • barva červená engoba
  • klempířské prvky v Cu
realizace
Bramac MAX
  • barva cihlově červená
  • klempířské prvky v Cu

O nás

Střechy s tradicí

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se specializuje na kompletní stavbu nových a renovaci starších šikmých i plochých střech rodinných i bytových domů. Provádíme rekonstrukce a opravy historických budov, památkových objektů, kostelů a zámků po celé ČR. Také budujeme půdní nadstavby, vestavby a dřevostavby.

Našim zákazníkům poskytujeme osobní přístup, bezplatné poradenství, cenový návrh a především kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a truhlářských prací. V rámci poskytování kompletních služeb zákazníkovi provádíme montáž hromosvodů včetně revize, stavbu i opravy komínů, sádrokartonářské a zednické práce. Klademe velký důraz na kvalitu prováděných prací. V rámci záruky u námi prováděných střech zákazníkovi poskytujeme bezplatnou kontrolu střešního pláště a okapových žlabů. Poté i pozáruční servis střešního pláště.

Historie

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., je pokračovatelem rodinné tradice řemesla pokrývačského – tesařského, které rozšířila o mnoho dalších prací spojené s tímto krásným řemeslem.

Tato rodinná tradice sahá v historii až do roku 1928, kdy si prapraděda majitele firmy Bílek-kvalitní střechy s.r.o, zřídil živnost pokrývačskou a posléze jeho syn živnost tesařskou. V této řemeslné rodinné tradici tak pokračovali jeho syn i vnukové, svůj um neustále zdokonalovali a předávali si jej z generace na generaci až k současnosti. Jak již napovídá název firmy Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se v této rodinné firmě vždy dbá na kvalitní provedení prací a maximální spokojenost zákazníka.

Majitel pan Zdeněk Bílek se v roce 1991 vyučil v oboru Tesař-Pokrývač. I přes zkušenosti předané touto rodinou tradicí nastoupil ke stavebnímu podniku aby získal ,,ostruhy“. Zdokonaloval se nejen ve svém řemesle, ale sbíral i cenné zkušenosti s chodem firmy. V roce 2001 si založil živnost tesařství, pokrývačství a klempířství. Zrealizoval mnoho střech, jak rodinných domů, tak i historických budov. Jeho pokrývačské i tesařské umění se účastnilo několika soutěží, kde získávalo různá ocenění (mistr pokrývač-Rakousko, olympiáda Bramac aj.). Své práce rozšířil i o výstavbu dřevostaveb, půdních vestaveb a nadstaveb.

Nechte toto pole prázdné

Kontakttel.
e-mail:

Napište nám dotaz nebo poptávku. Obratem se vám ozveme