774 100 991 Napište nám
realizace
Tondach Jirčanka 13
  • barva červená engoba
  • klempířské prvky v Cu
realizace
Bramac MAX
  • barva cihlově červená
  • klempířské prvky v Cu

O nás

Střechy s tradicí

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se specializuje na stavbu nových a renovaci starších šikmých i plochých střech. Provádíme rekonstrukce a opravy památkových objektů, kostelů a zámků po celé ČR. Také budujeme půdní nadstavby, byty a dřevostavby.

Našim zákazníkům poskytujeme bezplatné poradenství, cenový návrh a především kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a truhlářských prací. V rámci poskytování kompletních služeb zákazníkovi provádíme montáž hromosvodů včetně revize, sádrokartonářské a zednické práce. Klademe velký důraz na kvalitu prováděných prací. V rámci záruky u námi prováděných střech zákazníkovi poskytujeme bezplatnou kontrolu střešního pláště a okapových žlabů. Poté i pozáruční servis střešního pláště.

Historie

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., je pokračovatelem rodinné tradice řemesla pokrývačského – tesařského, které rozšířila o mnoho dalších prací spojené s tímto krásným řemeslem.

Tato rodinná tradice sahá v historii až do roku 1928, kdy si prapraděda majitele firmy Bílek-kvalitní střechy s.r.o, zřídil živnost pokrývačskou a posléze jeho syn živnost tesařskou. V této řemeslné rodinné tradici tak pokračovali jeho syn i vnukové, svůj um neustále zdokonalovali a předávali si jej z generace na generaci až k současnosti. Jak již napovídá název firmy Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se v této rodinné firmě vždy dbá na kvalitní provedení prací a maximální spokojenost zákazníka.

Majitel pan Zdeněk Bílek se v roce 1991 vyučil v oboru Tesař-Pokrývač. I přes zkušenosti předané touto rodinou tradicí nastoupil ke stavebnímu podniku aby získal tzv.,,ostruhy“.Zdokonaloval se nejen ve svém řemesle ale sbíral i cenné zkušenosti z chodem firmy. V roce 2001 si založil živnost,tesařství,pokrývačství a klempířství.Zrealizoval mnoho střech ,jak rodinných domů tak i historických budov, jeho pokrývačské i tesařské umění se účastnilo několika soutěží kde získávalo různá ocenění,(mistr pokrývač-Rakousko,olympiáda Bramac aj.). Své práce rozšířil i o výstavbu dřevostaveb a nadstaveb.

Nechte toto pole prázdné

Kontakttel.
e-mail:

Napište nám dotaz nebo poptávku. Obratem se vám ozveme