+420 774 100 991 Napište nám
Kompletní zhotovení střešního pláště
Oprava střešního pláště v památkové zóně

O nás

Střechy s tradicí

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se specializuje na kompletní stavbu nových a renovaci starších šikmých i plochých střech rodinných i bytových domů. Provádíme rekonstrukce a opravy historických budov střech, památkových objektů, kostelů a zámků po celé ČR. Také budujeme půdní nadstavby, vestavby, přístavby a dřevostavby.

Našim zákazníkům poskytujeme osobní přístup, bezplatné poradenství, cenový návrh a především kvalitní provedení tesařských, pokrývačských i klempířských prací (vč. zakázkové výroby). V rámci poskytování kompletních služeb zákazníkovi provádíme montáž hromosvodů včetně revize, stavbu i opravy komínů, sádrokartonářské a zednické práce, zateplování, hydroizolace.

Zapojili jsme se do projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II. ,,POVEZ II." financovaného z Operačního programu Zaměstnanost a proběhly tyto vzdělávací aktivity:
v roce 2019 vzdělávací aktivita ,,Opravy a ůdržba historických objektů'' v rozsahu 200 hodin.
v roce 2018 vzdělávací aktivita ,,Nové materiály a technologie pro hydroizolaci'' v rozsahu 200 hodin.
v roce 2017 vzdělávací aktivita ,,Nové materiály a technologie pro zateplení podkroví" v rozsahu 240 hodin.

V rámci záruky u námi prováděných střech zákazníkovi poskytujeme bezplatnou kontrolu střešního
pláště a okapových žlabů. Poté i pozáruční servis střešního pláště.

Historie

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., je pokračovatelem rodinné tradice řemesla pokrývačského – tesařského, včetně řemesla klempířského, které rozšířila o mnoho dalších prací spojené s tímto krásným řemeslem.

Tato rodinná tradice sahá v historii až do roku 1928, kdy si prapraděda majitele firmy Bílek-kvalitní střechy s.r.o, zřídil živnost pokrývačskou a posléze jeho syn živnost tesařskou. V této řemeslné rodinné tradici tak pokračovali jeho syn i vnukové, svůj um neustále zdokonalovali a předávali si jej z generace na generaci až k současnosti. Jak již napovídá název firmy Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se v této rodinné firmě vždy dbá na kvalitní provedení prací a maximální spokojenost zákazníka.

Majitel pan Zdeněk Bílek se v roce 1991 vyučil v oboru Tesař-Pokrývač. I přes zkušenosti předané touto rodinou tradicí nastoupil ke stavebnímu podniku aby získal ,,ostruhy“. Zdokonaloval se nejen ve svém řemesle, ale sbíral i cenné zkušenosti s chodem firmy. V roce 2001 si založil živnost tesařství, pokrývačství a klempířství. Zrealizoval mnoho střech, jak rodinných domů, tak i historických budov. Jeho pokrývačské i tesařské umění se účastnilo několika soutěží, kde získávalo různá ocenění (mistr pokrývač-Rakousko, olympiáda Bramac aj.). Své práce rozšířil i o výstavbu dřevostaveb, půdních vestaveb a nadstaveb.
Pan Zdeněk Bílek úzce spolupracuje s učilišti řemeslných oborů a snaží se v rámci praxe mladých učňů ve své firmě předat jim své zkušenosti a zdokonalovat jejich dovednost v těchto řemeslech. 
Tito mladí řemeslníci získávají pravidelně ohodnocení z různých soutěží, např. 1. místo mistrovství ČR s MZN účastí České ručičky 2016 soutěžního oboru pokrývač, pokládka Bobrovky.

Nechte toto pole prázdné

Kontakt

tel. +420 774 100 991
e-mail: bilek@topstrecha.cz

Bílek-kvalitní střechy s.r.o.
Koláčkovo náměstí č.p. 1560
684 01 Slavkov u Brna

Neváhejte se nám ozvat s poptávkou či dotazem.

Rádi Vám odpovíme.